Börekçi Malzemeleri

Börekçi malzemeleri olarak tabir ettiğimiz pasta börek teşhir bankoları, börekçi tezgahları, un arabaları, pide börek fırınları, hamur dolapları…vb. ürünler pastaneci ve börekçilerin kullanılan ürünlerdir. Bu ekipmanlar börek, pasta vb. ürün çıkaran işletmeler için üretilen, ürünü oluşturma aşamasından teşhir ve satış aşamasına kadar farklı alanlarda kullanılan ekipmanlardır.

Börek Taşıma Arabası ve Börekçi Tezgahı

Börek taşıma arabaları ve börekçi tezgahları genel olarak ürünün soğumaması için ısıtıcılı şekilde tasarlanmaktadır. Çünkü bilindiği üzere börekler sıcak şekilde servis edilmesi ve tazeliğini koruması gereken ürünlerdir.

Camlı Teşhir Bankoları

Camlı teşhir bankoları, genel anlamda müşterileri karşılamak ve ürünleri sunmak amaçlı kullanılan ürünlerdir. Özellikle pastane ve börekçilerde sıkça gördüğümüz camlı teşhir bankoları şık ve modern görüntüsüyle teşhir edilen ürünün her açıdan incelenebilmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle marka logolu şekilde özel olarak üretilen bu teşhir dolapları genellikle işletmenin iç tasarımına ve logosuna uygun renkte üretilirler. Sıcak şekilde servis edebilmek için ısıtıcılı şekilde tasarlanan bankolar pide ve börek satışı yapan işletmelerde çok fazla tercih edilmektedir.

Arya paslanmaz olarak, farklı modelde ve işletmenize özel farklı ebatlarda ürettiğimiz paslanmaz teşhir bankoların satışını yapmaktayız.