Arya Paslanmaz olarak, kaliteden ödün vermeme prensibiyle çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Bunu sağlarken güncel teknolojiye uygun makine ve ekipmanlar ile deneyimli kadromuz en büyük yardımcılarımız.

Firmamız sac büküm ve sac kesim makinalarıyla; medikal ekipmanları, veterinerlik ekipmanları, mutfak ekipmanları ve isteğe göre özel üretim ekipmanlar yapmaktadır. Paslanmaz malzemeden imal ettiğimiz ürünlerimiz hassas üretim aşamalarından geçmekte ve üzerlerinde titizlikle çalışılmaktadır. Sac kesim aşamalarında kullandığımız son teknoloji makinalarla sac lazer kesim işlemi gerçekleştirebilmekteyiz. Kullandığımız CNC makinalar sayesinde kusursuz imalatı hızlı ve seri şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Hassas bir üretim için kullanılan makine ve araç gereçlerin mutlaka bunu sağlayacak kapasitede olması gerekir. Tabi ki bunu sağlamanın en iyi yolu teknolojik gelişmelere ve piyasada oluşan talebe uyum sağlayabilmek. Dolayısıyla teknolojiyi yakından takip edip makine parkurumuzu güncellediğimiz gibi sürekli olarak piyasanın da nabzını tutuyoruz.