Paslanmaz Medikal Ekipmanlar

Medikal ekipmanlar, tıbbi bakım, sağlığın korunması ve sağlığın iyileştirilmesi için kullanılan ekipmanlardır. Arya Paslanmaz olarak, ameliyathane ve muayenehane gibi alanlarda kullanılan masa, dolap, eviye, galoş haznesi ve hatta çöp kovası gibi paslanmaz medikal ekipmanlar üretmekteyiz.

Ameliyathane ve muayenehane gibi alanlarda kullanılan her ürün gibi masa, dolap, vb. diğer tüm ürünlerin paslanmaz özellikte ve sterilizasyona karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Sağlığı doğrudan ilgilendiren bu alanlarda sağlıksız ve hatta sağlığı tehdit eden organizmaların ve materyallerin bulundurulması risklidir. Bu nedenle bu alanlarda kullanılmak üzere seçilen ekipmanların paslanmaz ve kaliteli olması gerekmektedir.

Ürettiğimiz medikal ekipmanlar; alet masası, ameliyat masası, muayene masası, ameliyat eviyesi, ameliyat arabası, malzeme arabası, alet ilaç dolabı, vb. ekipmanlardır. Tüm bu üretimlerimizi sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre planlayabilmekteyiz.

Paslanmaz Medikal Veterinerlik Ekipmanları

Medikal veterinerlik ekipmanları, veterinerlerin hayvan sağlığını iyileştirmek amacıyla kullandığı masa, eviye, kedi köpek kafesi vb. klinik ürünleridir. Arya Paslanmaz, paslanmaz medikal veterinerlik ekipmanları ve medikal ekipmanları üretimini de yapan imalat firmasıdır. Firmamız, ürettiği bu ürünleri sac kesim ve sac büküm tezgahlarında titizlikle çalışarak imal etmektedir.