Paslanmaz Su ve Kimyasal Tankı

Arya Paslanmaz, sac kesim ve büküm işleri ile özel imalat yapmaktadır. İşletmenize veya isteğinize özgü tasarımlarınızı aklınızda bulunan projelerinizi bizimle paylaştığınızda pek çok alanda deneyimli ekibimiz, tasarladığınız ürünü tecrübesiyle hızlı şekilde uygulamaya geçecektir. Sac kesim ve büküm ile özel imalat yapan firmamız, sizlerin ihtiyacına göre mutfak ekipmanları, bankolar, balıkçı tezgahları, medikal ve veterinerlik ekipmanları ve hatta birebir uçak kaporta üretimini yapmaktadır.

Günümüzde hemen her sektörde karşılaşılabilen paslanmaz çelik depolama tankları; uzun ömür, taşıma kolaylığı, güvenlik ve dayanıklı yapıları sayesinde gün geçtikçe daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz depoların en popüler kullanım alanlarından biri kimyasal tank depolarıdır. Korozyona dayanıklı, güçlü ve güvenilir bir depo sistemi gerektiği için büyük risk taşıyan kimyasal uygulamalarda dahi paslanmaz çelik tanklar tercih edilmektedir.

Su tankı depoları; imalat, yangın koruma sistemleri ve tarımda sulama sistemleri gibi hizmetlerde her daim kullanıma hazır depolardır. İçme suyu da sıklıkla gıda ve meyve suyu üreticileri tarafından paslanmaz çelik tanklarda depolanır.

Arya paslanmaz olarak, su ve kimyasal tank depoları üretimlerini özel imalat olarak yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve depolama tankları için özel siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.