Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Ekipmanları Satan Firma

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Ekipmanları Satan Firma 0 535 641 94 85

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Ekipmanları Satan Firma olarak uzman teknik personelimiz, son teknoloji ile donattığımız makina parkurumuzla ( Ermaksan Kesim-Büküm Makinaları ) Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Ekipmanları üretimi ve satışı işlerinizi en uygun ve kısa sürede yapmaktayız.

Gelişen teknoloji ve endüstri ile catering, yemek fabrikası, taşımalı yemek vb… sektörlerinin gelişmesi ile daha fazla insana zamnında yemek yapma gibi birçok ihtiyaçlar doğmuştur ve buda toplu yemek, firmaya taşımalı yemek ihtiyaçlarını hızlandırmıştır bu ve benzer sebeplerdencatering ve yemek firmaları en düstriyel mutfak ekipmanlarına daha fazla ihtiyaç duymaya başlamıştır buda bizim yaptığımız iş olan Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Ekipmanları üretimi ve satışı işlerimizi arttırmıştır. Bizde bu amaçlarla uzman teknik personel, ekip ve ekipmanlarımız ile paslanmaz mutfak ekipmanları imalatı ve satışı yapmaktayız.

Gayrettepe Mutfak Çalışma Tezgahları

Gayrettepe Mutfak Çalışma Tezgahları üreten firmamız uzman teknik personel, makine ve ekipmanları ile üretim yapmaktadır. Çalışma tezgahları, mutfak ekipmanlarının demirbaşıdır. Üretimin büyük bir kısmı çalışma tezgahlarında yapılmaktadır. Rahat bir çalışma sahası oluşturmak için çalışma tezgahlarının ihtiyaca uygun şekilde seçilmesi gerekmektedir. Endüstriyel her mutfağın ürettiği ürünlere göre ihtiyaçları da farklılaşmaktadır. Buna göre çalışılan tezgahlar da farklılıklar görülmektedir. Arya paslanmaz olarak özel imalat yapabildiğimiz gibi her ihtiyaca özel oluşturduğumuz çalışma tezgahlarını sizlerin hizmetine hazır etmiş bulunmaktayız. Mutfak sahasına özel yer daraltmayacak ve özellikle de paslanmaz materyal kullanarak tasarladığımız mutfak çalışma tezgahları son derece kullanışlıdır.

Üretimini yaptığımız çalışma tezgahları: taban raflı tezgah, taban ve ara raflı tezgah, çekmeceli tezgah, taban ve ara raflı çekmeceli tezgah, taban raflı blok çekmeceli tezgah, dolaplı taban ve ara raflı blok çekmeceli tezgah, mermer tablalı tezgah, taban raflı mermer tablalı tezgah, taban raflı polietilen tablalı tezgah, taban raflı tekerlekli tezgah, tek eviyeli tabanlı tezgah, çift eviyeli tabanlı tezgah, el yıkama eviyesi, dolaplı tek eviyeli tezgah, dolaplı çift eviyeli tezgah, balık ayıklama tezgahı, çöp sıyırma hunili tezgah, çöp sıyırma hunili üst bankolu tezgah, kazan yıkama eviyesi, taban raflı tezgah, taban raflı tezgah, tablalı tezgah, kokoreç tezgahı, bulaşık yıkama eviyesi, dolaplı sürgülü kapaklı tezgah, pilav tezgahı, pişirme tezgahı, servis tezgahı, polietilen et kütüğü…vb. şekildedir. Ancak isteğinize özel tasarımlar için özel üretim çalışma tezgahları yaptığımızı da belirtmek isteriz.

Gayrettepe Endüstriyel Mutfaklarda Kullanılan Arabalar

Gayrettepe Endüstriyel Mutfaklarda Kullanılan Arabalar üreten firmamız uzman teknik personel, makine ve ekipmanları ile üretim yapmaktadır. Endüstriyel Mutfak projelerinde hem mutfak içi hem de servis işlerinde personelin işlerini kolaylaştıran önemli ekipmanlar arasında yer alan arabalar, kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına göre çeşitliliğe sahiptir.

Mutfak personelinin taşımak istediği şey her ne olursa olsun, hemen hepsi için bir araba modeli bulunmaktadır. Şimdi sanayi tipi mutfakta en çok kullanılan arabaları inceleyeceğiz.

Erzak Taşıma Arabaları

Başta un ve şeker taşıma arabası olmak üzere her çeşit erzağın taşındığı, standart çalışma tezgahları altına girebilecek yükseklikteki arabalardır. Plastik olan modellerin gövdesi gıdaya uygun polietilenden üretildiği için astar kullanmaya gerek yoktur.

Servis Arabaları

Paslanmaz çelikten üretilen servis arabaları genellikle 2 veya 3 katlı şekilde üretilmektedir. Garsonların tabakları arabalar üzerinde servis etmesine imkan tanır.

Bulaşık Toplama Arabaları

Restoran, otel gibi mekanlarda yüzlerce hatta belki 1000’in üzerinde müşteri aynı anda yemek yiyebilmektedir. Havuzlu bulaşık toplama arabaları servis yapılan alanlarda boş tabakları toplamak için kullanılır. Kirli bulaşıkların üst üste konulabilmesi için yandan yüksek kenarlar yapılır. Bu sebeple havuzlu ismini almaktadır.

Tepsi Taşıma Arabaları

Tepsi ile yemek sunan işletmelerde çokça kullanılan bu endüstriyel mutfak arabası modeli tek veya 2 sıra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Burada bahsettiğimiz temel araba modelleri haricinde bir endüstriyel mutfakta şu tip arabalara da rastlarız: Tepsi toplama arabasısepet toplama arabası, basket taşıma arabası ve kazan taşıma arabası. Her türlü mutfak arabası modeli personelin işlerini kolaylaştırarak daha fazla yorulmasını engeller. Böylece daha personel daha hızlı çalışabilir.

Arya Paslanmaz, yük taşıma arabası, kazan taşıma arabası, basket taşıma arabası, un şeker arabası, iki katlı servis arabası, üç katlı servis arabası, bulaşık toplama arabası, sebze yıkama arabası, çift sıra tepsi toplama arabası, tek sıra tepsi toplama arabası, et askı arabası vb. servis arabası modellerini üretmektedir. Özel imalat ile isteğinize göre üretim yapabildiğimizi de bilmenizi isteriz.

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Rafları

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Rafları üreten firmamız uzman teknik personel, ekipman ve son teknoloji makinaları ile yanınızdadır. Mutfak rafları, mutfakların en önemli parçalarından biridir. Arya Paslanmaz olarak en kaliteli ve en kullanışlı endüstriyel mutfak ekipmanlarını beğeninize sunmaktayız. Kaliteli ve kullanışlı endüstriyel raf modellerini sitemizde yer alan ürünleri kolaylıkla gözden geçirebilir, kullanışlı modeller içerisinde istediğinizi bulabilirsiniz. İsteğinize özel imalat yapan ve paslanmaz raf üreticisi olan firmamızla beğendiğiniz modeller için iletişime geçerek siparişinizi iletebilirsiniz!

Duvara monte edilerek konforlu ve güvenli bir şekilde kullanılabilen paslanmaz duvar rafı çeşitleri sanayi tipi mutfakların olmazsa olmazlarından biridir. Özellikle uzun ve sorunsuz kullanım ömrüne önem verenler gönül rahatlığı ile tercihini paslanmaz mutfak rafları çeşitlerinden yana yapabilir. Korozyona karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyen paslanmaz çelik raf çeşitleri sanayi tipi mutfaklar için de olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bu özel ürün çeşitlerini minimum fiyatlarla hemen temin edebilir ve yıllarca kullanabilirsiniz.

Düzenli ve kullanışlı bir görünüm için uygun dekorasyon seçimleri yapmakta yarar vardır. Mekanınızın havasına uyum sağlayacak bir raf seçimi yapmak, gerek duyulan düzeni sağlama açısından önemlidir. Paslanmaz raf modelleri isteğe göre çeşitlendirilebilir. Paslanmaz metal raf, modern dekorasyonun tamamlayıcılarından biri olarak görülebilir. Bu ürünler dolap içlerine gizlenebileceği gibi tezgah, masa gibi mutfak içerisinde bulunan diğer ürünler üzerine de yerleştirilebilir. Üretildiği materyal, mutfak gibi neme maruz kalınan bir ortamda paslanmaya uğramayan kalitede olmalıdır. Paslanmaz çelik raflarda, uygun temizlik maddeleri kullanarak bakımları gerçekleştirildiğinde herhangi bir deforme olmamaktadır. Raf sayısı dikkate alındığında, aynı anda birçok malzemeyi bir arada tutabilir. Ağırlık noktasının hesabındaki titizlik ve ürünün dayanıklılığı sayesinde tüm bu ürünleri taşıma sırasında ürün devrilmez. Tüm malzemelerini güvenle taşırken, size mutfak içerisinde daha düzenli bir alan sağlayarak alandan olabildiğince yerden tasarruf etmenizi sağlar. Birbirinden kullanışlı raflar sayesinde ferah bir ortam sağlayabilirsiniz. Siz de mutfak rafları arıyorsanız Arya Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Endüstriyel Pişirme Grupları

Gayrettepe Paslanmaz Endüstriyel Pişirme Grupları üreten firmamız uzman teknik personel, ekip ve son teknoloji makine parkuru ile yanınızdadır. Endüstriyel mutfakların olmazsa olmaz hatta ilk tedarik edilmesi gereken bölümlerinden biri pişirme gruplarının bulunduğu alandır. Endüstriyel pişirme grupları adeta mutfağın kalbidir. Pişirme ekipmanlarını mutfakta en rahat, konforlu, zamandan tasarruf yapabileceğiniz, hızlı ve pratik olabileceğiniz şekilde ekipman tedarik etmeniz gerekmektedir. Çünkü bir anda birden çok ürün pişirmek durumunda kalınabilir. Aldığınız ekipmanlar sağlam mı, ürün pişirirken hız kazandırıyor mu, hijyenik kurallara uygun mu, güvenlik önlemlerini ne derecede karşılıyor bunların hepsinin hesabı yapılmalı ve ona göre endüstriyel pişirme ekipmanları satın almanız gerekir. Bu alanda aradığınız her ürünü firmamız aryapaslanmaz.com’ da bulabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanları ve özel imalat yapan ve bu alanda üretici bir firma olan Arya Paslanmaz’ ın ürettiği her ürün uzun ömürlüdür ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. 

Pişirme grupları, mutlaka kaliteli ve uzun süreli dayanım özelliğine sahip olan ürün çeşitlerine sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda müşterilerinize sunacağınız ürünleri hazırlarken pişirme gruplarının sağlık için engel teşkil etmemesi ve herhangi bir şekilde parçalarının yemeklere bulaşmaması gerekmektedir. Farklı tasarımlar ile ön plana çıkan lokanta ocağı, salamander, davlumbaz ızgara, lahmacun fırını, kumpir fırını ve börek fırını gibi pişirme gruplarının LPG’li ve doğalgazlı modellerine firmamızda bulabilirsiniz. Pişirme ünitesi, kuzine, davlumbaz, kokoreç tezgahı, ocakbaşı, konveksiyonel fırın, piliç çevirme makinesi, tantuni tezgahı ve börek pişirme tezgahı gibi endüstriyel alanda ihtiyaç duyduğunuz pişirme grubu modelleri bu kategoride yer almaktadır.  Paslanmaz çelik ve krom malzemeler ile sizlere sunduğumuz pişirme gruplarını uzun süre kullanabilirsiniz. İşlevsel yapıları ile menülerinizi hızlı ve kolay şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için firmamız Arya Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Kafeterya Ürünleri

Gayrettepe Paslanmaz Kafeterya Ürünleri üreten firmamız uzman teknik personel, ekipman ve makine parkuru ile yanınızdadır. Pişirme bölümünde kullanılan ekipmanlar mutfağın en gerekli malzemelerindendir. Endüstriyel mutfak pişirme ekipmanları iş gücünü kolaylaştırır ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. İstenilen yemek kısa sürede pişirilerek müşteriye taze ve sıcak olarak sunum yapılmaktadır. Kafeterya ürünleri kategorisinde kafe, kafeterya, büfe ve fastfood satışı için ihtiyaç duyulan her türlü ekipmanı bulabilirsiniz. Endüstriyel mutfaklarda kullanılan tüm ekipmanlar özel ebat ve özelliklerde üretilmektedir. Mutfak ile en uyumlu tasarımlar tercih edilmelidir. Arya Paslanmaz, endüstriyel alanda kullanılan paslanmaz mutfak ekipmanlarının üreticisi ve satıcısıdır. Endüstriyel alanda her ihtiyacınızı karşılamakla birlikte özel imalat yaptığımızı da bilmenizi isteriz.

Kafeterya ekipmanları olarak satışa sunduğumuz paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları uzun süreli kullanıma uygun dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Doğru şekilde temizlendiklerinde herhangi leke ve deformasyon olmaksızın yıllarca kullanabileceğiniz bu ürünler, işletmenizin tasarruf etmesini sağlayacaktır. Sürekli olarak üretim yapılan endüstriyel mutfak ekipmanları sağlam, kaliteli ve çok sayıda işi aynı anda yapmanıza olanak sağlamak için tasarlanmalıdır. Üretimini yaptığımız döner ocağı, pizza fırını, tost makinesi, waffle ocağı, sac pleyt ızgara, fritöz, hamburger makinesi, çorba kazanı, ayran soğutucu, şerbet soğutucu, çay otomatı, kahve otomatı, süt otomatı, mısır kazanı, sıcak salep-çikolata otomatı, çay ocağı, makarna haşlama makinesi, patates dinlendirme makinesi, portakal sıkacağı, Snack serisi elektrikli, LPG’ li ve doğalgazlı ocaklar ile işletmenizin farkını ortaya koyacak hızlı ve lezzetli işler ortaya koyabilirsiniz. Tasarrufun yanı sıra yapılan işin profesyonel yürütülmesi ve iyi işler çıkarılması için profesyonel şekilde hazırlanmış ürünlerimizin performansına güvenmekteyiz. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeyen aryapaslanmaz.com, en kaliteli endüstriyel pişirme makinelerini en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Soğutucular

Gayrettepe Paslanmaz Soğutucular üreten firmamız uzman teknik personel, ekip ve son teknoloji makina parkuru ile yanınızda olup istediğiniz özel imaltlar dahil üretim yapmaktadır. Soğutucular her alanda kullanılan cihazlardır. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında üretimini yaptığımız soğuk teşhir dolabı, şişe soğutucu olarak bilinen soğuk içecek dolabı, tezgah tipi buzdolabı, cam kapılı dik buzdolabı, sandviç hazırlık tezgahı ve pizza hazırlık tezgahı gibi soğutucu dolapları sayabiliriz. Bu ürünler de endüstriyel mutfakların olmazsa olmazıdır. Pek çok alanda çeşitlendiğimiz sanayi tipi mutfak ekipmanlarının yanı sıra sac kesim ve büküm teknolojilerini kullanarak pek çok alanda özel üretim de yapmaktayız. Soğutucu kategorisinde yukarıda gördüğünüz şekilde buzdolabı üretiminden morg’ a kadar her türlü ürünü görebilirsiniz. Her alanda özel ebatlar için sipariş verebileceğinizi bilmenizi isteriz.  

Arya Paslanmaz olarak, endüstriyel (sanayi tipi) mutfak ekipmanları, bankolar ve diğer pek çok kategoriler için özel imalat yapmaktayız. Web sitemizi incelediğinizde göreceksiniz ki medikal ekipmanlardan uçak kaportaya kadar her alanda imalat yapan firmamızda aradığınızı bulacağınıza emin olacaksınız. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için Arya Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Hazırlık Makineleri

Gayrettepe Paslanmaz Mutfak Hazırlık Makineleri yapan firmamız uzman teknik personel, ekip, ekipman ve son teknoloji makinaları ile yanınızdadır. Sanayi tipi işletme mutfaklarında hız ve buna bağlı olarak zaman kavramı son derece önemlidir. Bu sebeple mutfak hazırlık makineleri mutfaklara büyük kolaylık sağlamaktadır. Hazırlık makineleri endüstriyel mutfakların ana elemanlarındandır. Hazırlık ekipmanları içerisinde mutfaklara kolaylık kazandıracak mutfak ekipmanları bulunmaktadır. Ürün kategorisi içerisinde; gıda dilimleme makinesi, sebze doğrama makinesi, ekmek dilimleme makinesi, öğütücü, sebze parçalama makinesi, el blenderi, patates soyma makinesi, patates dilimleme makinesi, et-kemik testeresi, kıyma makinesi, hamur yoğurma makinesi, hamur açma makinesi, çift devirli mikser, lokma makinesi, tulumba makinesi ve köfte makinesi modellerini bulabilirsiniz. Paslanmaz yapıları ile endüstriyel mutfak hazırlık makineleri, kullanım alanlarına uygun performansta tasarlanmaktadır. Sanayi tipi mutfak hazırlık ekipmanları fiyatları ürünlerin niteliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sanayi tipi mutfak hazırlık ekipmanları birbirinden farklı nitelikleri ve modelleri ile aryapaslanmaz.com’ da sizlere sunulmaktadır.

Gıda içinde bulunan her işletme için farklı ana hazırlık makineleri bulunmaktadır. Firmamızda bulunan her hazırlık makinesi profesyonel işler için tasarlanmıştır. Ürün kalitesini etkileyen ve özenle seçilmesi gereken bu mutfak ekipmanlarının verimli, hızlı ve kusursuz şekilde çalışması gerekmektedir. Arya Paslanmaz olarak, üretimini yaptığımız paslanmaz mutfak hazırlık makineleri vaat edilen kaliteli üretim ve yüksek performansı sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için firmamız Arya Paslanmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Açık Büfe Pasta Teşhir Makinaları

Gayrettepe Paslanmaz Açık Büfe Pasta Teşhir Makinaları üreten firmamız son teknolojik makina, uzman teknik personel ve ekipmanları ile yanınızdadır. Açık büfe pasta teşhir dolapları kafe, kafeterya, açık büfe restoran, pastane, market ve börekçilerin satışını yaptıkları ürünlerin teşhiri ve sunumu için kullanılmaktadır.  Bombe camlı ve düz camlı teşhir dolapları, vitrinli dolaplar ve salatbar açık büfe pasta teşhir ürünlerimiz arasında yer alan dolaplardır. Arya paslanmaz, teşhir dolaplarını paslanmaz ve suya dayanıklı malzemeden üretmektedir. Ürettiğimiz ve özel olarak imal ettiğimiz her ürün gibi teşhir dolapları da uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşhir dolapları, gıda sektörü için oldukça önemlidir. Üretilen ürünün hijyenik şekilde kalması ve sunulması, insan sağlığı açısından önemli olmasına bağlı olarak ürünlerin tercih edilmesi açısından da önemlidir. Teşhir dolaplarının kalitesi işletmelerin satışını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle yıpranmadan ve paslanmadan uzun yıllar kullanılabilen açık büfe pasta teşhir dolaplarını tercih etmek gerekmektedir. Bu alanda güvenle Arya Paslanmaz’ ı tercih edebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Benmari

Gayrettepe Paslanmaz Benmari imalatı yapan firmamız son teknolojik makina parkuru ve uzman teknik personeli ile istediğiniz üretim ve imalatı yapmaktadır. Benmari bir diğer ismiyle bain-marie olarak bilinen bu yemek hazırlama araçları çoğumuz tarafından bilinmektedir. Özellikle yemek yaparken bu ismi yemek isimlerinin yanında da görebilmekteyiz. Sıcaklıkla araya paravan koymak suretiyle, eritme ya da gıdaları sıcak tutmak amacıyla kullanılırlar. Bu usul bir kabı ateşe oturtmak yerine bir nevi o ateşin ısıttığı suya sokmak demektir. En az 2 kaptan oluşmaktadır. Birincisi direk ısı kaynağına temas eder. Böylece içindeki su 100 derece geldiği zaman kaynar. Diğer kap ise kaynayan bu suyun çıkan buharıyla ısınır. Böylece ateş ile temas olmamakta ve yemek pişmeye devam etmemektedir. Bu sayede de ısı kontrolü yapılarak; aşırı ısınma, yanma gibi istenmeyen şeyler önlenmiş olur. Arya Paslanmaz tekli benmari, ayaklı benmari, dolaplı benmari, küvet üniteli benmari, teleskobik kat benmari, lokanta benmarisi gibi benmari modellerini üretmektedir. Kaliteden ödün vermeden seçim yapabilir ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Sitemizde incelediğiniz ürün çeşitleri farklı kapasitelere sahiptir. Çok miktarda malzeme hazırlamanız gerektiğinde yüksek kapasiteli ürünlere yönelebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Gayrettepe Paslanmaz Davlumbaz Üreticisi

Gayrettepe Paslanmaz Davlumbaz Üreticisi olan Arya Paslanmaz olarak uzman teknik personel, makina parkuru ve ekipmanlarımız ile yanınızdayız. Mutfakta oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesi sisteminin kilometre taşlarından biridir. Doğru yapılmış bir davlumbaz secimi mutfak havalandırmasındaki ve iklimlendirmesindeki koku, gürültü, çevre kirliliği gibi pek çok sorunu çözerken mutfağa yapılacak havalandırma ve iklimlendirme sisteminin ilk yatırımında ve işletmesinde önemli tasarruflar sağlar. Endüstriyel Davlumbazlar, mutfak davlumbazlarına benzer fakat daha büyük ölçülerde olurlar. Daha çok havayı havalandırma kanalına göndermek için büyük yapılırlar. Havanın yanı sıra nem ve tozu da topladığı için hammaddesi paslanmaz çelikten olmalıdır. Arya Paslanmaz olarak ürettiğimiz filtreli davlumbaz, orta tip ve duvar tipi davlumbaz modelleri paslanmaz malzeme kullanılarak üretilmektedir. İşletmenize uygun davlumbaz modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Paslanmaz özel imalat yapan firmamız sizler için çeşitli alternatifler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filtreli Davlumbaz: Paslanmaz çelik malzemeden üretilen duvar tipi filtreli davlumbaz endüstriyel mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Bu davlumbazın özelliği filtresi içinde alev tutucu özellik barındırmasıdır. Ayrıca davlumbazın içinde biriken yağların tahliye edilebilmesi için özel bir vana bulunur.

Paslanmaz Davlumbazlar: Ağır hizmet işlerinde kullanılan temizlik ve sağlık açısından en iyi davlumbaz malzemesidir. Her türlü çetin kirler muhtelif temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir. Işınım yolu ile ısı tutumları azdır. Korozyona dayanıklıdırlar. Paslanmaz çelik mutfak uygulamalarında ideal bir malzemedir.

Galvaniz Davlumbaz: Genellikle mutfak uygulamaları dışında kullanılan kısa dönemli hafif ve orta hizmet işlerinde kullanılan temizlik ve sağlık açısından dikkatli davranılması gereken bir davlumbaz malzemesidir. Temizlikleri özellik ve itina gerektirir. Paslanmaz çelik malzemeye göre ekonomik bir mutfak malzemesidir.

Hemen Arayın!